Node style (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Markup
az: İşarələmə

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Use count
az: Hesabdan istifadə edin

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Display
az: Monitor

en: Theme
az: Tema

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Logo
az: loqo

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
