Node style (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: content
hy: պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Logo
hy: Լոգո

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Site slogan
hy: Կայքի կարգախոս
