Node style (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: content
is: innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Use count
is: Notkun

en: default
is: sjálfgefið

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Display
is: Sýna

en: Theme
is: Þema

en: User picture
is: Mynd af notanda

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Logo
is: Táknmynd

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Site slogan
is: Slagorð vefs

en: Attachments
is: Viðhengi
