Node style (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Markup
ka: კორექტურა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Display
ka: ჩვენება

en: Logo
ka: ლოგო

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site slogan
ka: საიტის სლოგანი

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
