Node style (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Markup
lv: Marķējums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: content
lv: saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Scheme
lv: Shēma

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Display
lv: Ekrāns

en: Theme
lv: Tēma

en: Node links
lv: Mezglu saites

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Submission information
lv: Iesnieguma informācija

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne
