Node style (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Markup
sv: Uppmärkning

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: content
sv: innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Scheme
sv: Schemaläggning

en: Use count
sv: Antal använd

en: default
sv: förvald

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Display
sv: Visa

en: Theme
sv: Tema

en: Submission information
sv: Information om inlägg

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Logo
sv: Logotyp

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Site slogan
sv: Webbplatsens slogan

en: Attachments
sv: Bilagor

en: settings page
sv: inställningssida

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny
