Node Subpages (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Weight
cs: Váha

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
