Node Subpages (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་
