Node Subpages (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Weight
fi: Paino

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
