Node Subpages (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Weight
jv: Urutan

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
