Node Subpages (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Weight
ps: وزن

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول
