Node Subpages (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Weight
ta: நிறை

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: View
ta: நோக்குக
