Node Subpages (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Weight
sr: Тежина

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
