Node Subpages (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Weight
bg: Тегло

en: Field
bg: Поле

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Options
bg: Параметри

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
