Node Subpages (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Weight
ca: Pes

en: Field
ca: Camp

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Options
ca: Opcions

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Tab Title
ca: Títol de la pestanya

en: Data Source
ca: Origen de dades

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
