Node Subpages (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Weight
et: Kaal

en: Field
et: Väli

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Options
et: Valikud

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Weight for @title
et: @title kaal
