Node Subpages (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Weight
gl: Peso

en: Field
gl: Campo

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Options
gl: Opcións

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
