Node Subpages (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો
