Node Subpages (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Weight
hi: मान

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Add
hi: जोड़ें

en: View
hi: देखें

en: Options
hi: विकल्प

en: Save changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
