Node Subpages (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Field
ja: フィールド

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: View
ja: ビュー

en: Options
ja: オプション

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Tab Title
ja: タブのタイトル

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
