Node Subpages (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Weight
mn: Жин

en: Field
mn: Талбар

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Options
mn: Сонголтууд
