Node Subpages (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Weight
nn: Vekt

en: Field
nn: Felt

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Save changes
nn: Lagre endringar
