Node Subpages (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Weight
ru: Вес

en: Field
ru: Поле

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Options
ru: Настройки

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Data Source
ru: Исходные данные

en: Subpages
ru: Подстраницы

en: Between @a and @b
ru: между @a и @b

en: Weight for @title
ru: Вес @title
