Node Subpages (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Weight
sk: Váha

en: Field
sk: Pole

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Options
sk: Nastavenia

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
