Node Subpages (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Weight
te: భారం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు
