Node Subpages (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Field
tr: Alan

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Options
tr: Seçenekler

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Subpages
tr: Alt sayfalar

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
