Node Subpages (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Options
ug: تاللاشلار
