Node Subpages (7.x-2.0-beta2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Weight
af: Gewig

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Options
af: Opsies
