Node Subpages (7.x-2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Weight
ast: Pesu

en: Field
ast: Campu

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Options
ast: Opciones

en: Save changes
ast: Guardar cambeos
