Node Subpages (7.x-2.0-beta2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Weight
bn: ভর

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
