Node Subpages (7.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Weight
eu: Pisua

en: Field
eu: Eremua

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Options
eu: Aukerak

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde
