Node Subpages (7.x-2.0-beta2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Weight
fil: Timbang

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag

en: View
fil: Tingnan
