Node Subpages (7.x-2.0-beta2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Weight
fr: Poids

en: Field
fr: Champ

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Add
fr: Ajouter

en: View
fr: Voir

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Tab Title
fr: Titre de l'onglet

en: Data Source
fr: Source de données

en: Subpages
fr: Sous-pages

en: Between @a and @b
fr: Entre @a et @b

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Subpath
fr: Sous-chemin
