Node Subpages (7.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Weight
hu: Súly

en: Field
hu: Mező

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: -- Select One --
hu: -- Kiválasztás --

en: Data Source
hu: Adatforrás

en: Subpages
hu: Aloldalak

en: Between @a and @b
hu: @a és @b között

en: Weight for @title
hu: @title súlya
