Node Subpages (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>
