Node Subpages (7.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Weight
lv: Svars

en: Field
lv: Lauks

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Options
lv: Iespējas

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Weight for @title
lv: Svars @title
