Node Subpages (7.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Weight
sq: Pesha

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
