Node Subpages (7.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
