Node Subpages (7.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Weight
ur: وزن

en: Field
ur: فیلڈ

en: Update
ur: تجدید

en: Add
ur: شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
