Node Subpages (7.x-2.0-beta3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Weight
am: ክብደት

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ
