Node Subpages (7.x-2.0-beta3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Weight
be: Вага

en: Field
be: Поле

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Options
be: Налады

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Weight for @title
be: Вага для @title
