Node Subpages (7.x-2.0-beta3) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Weight
cy: Pwysau

en: Field
cy: Maes

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View
cy: Gweld

en: Options
cy: Dewisiadau
