Node Subpages (7.x-2.0-beta3) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Weight
es: Peso

en: Field
es: Campo

en: Update
es: Actualizar

en: Add
es: Agregar

en: View
es: Ver

en: Options
es: Opciones

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Data Source
es: Origen de datos

en: Between @a and @b
es: Entre @a y @b

en: Weight for @title
es: Peso para @title
