Node Subpages (7.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Weight
lt: Svoris

en: Field
lt: Laukelis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Weight for @title
lt: @title svoris
