Node Subpages (7.x-2.0-beta3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
