Node Subpages (7.x-2.0-beta3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Weight
pt: Peso

en: Field
pt: Campo

en: Update
pt: Atualizar

en: Add
pt: Adicionar

en: View
pt: Ver

en: Options
pt: Opções

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: Tab Title
pt: Título da aba

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
