Node Subpages (7.x-2.0-beta3) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Field
se: Gieddi

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid
