Node Subpages (7.x-2.0-beta3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Field
vi: Trường

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
