Node Subpages (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
