Node Subpages (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Weight
bs: Težina

en: Field
bs: Polje

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Options
bs: Opcije

en: Save changes
bs: Snimi promjene
